İnsan Kaynakları

  • Home
  • /
  • İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası


Modern Yapı, sektördeki konumunu istikrarlı bir biçimde koruyan ve bunu geliştiren, çalışanlarına ve iş ortaklarının beklentilerine değer veren, değişime ve gelişime önem veren bir firmadır.

Şirketimiz, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında hassas, kalite standartlarına önem veren, çalışanlarının fikir ve geribildirimlerinde hassas bir İnsan Kaynakları Politikası yaklaşımına sahiptir.

Şirketimiz, Türkiye’nin farklı noktalarında gayrimenkul ve taahhüt projelerinde faaliyet göstermekte olup sağlam adımlar ile büyümeye devam etmektedir. Bu büyümede çalışanlarını, başarısının en  önemli unsuru olarak görmektedir.

Modern Yapı kurulduğu günden bu yana çalışanlarının kişisel gelişimine önem vermiş, verdiği destekler ile çalışanların potansiyellerinin arttırılmasında öncü olmuştur. Sonuç olarak işe alım politikasında bilgi ve tecrübe yanında aynı zamanda kişilerin potansiyellerini de değerlendirmeyi ön planda tutmuştur.

İşe Alım Süreci Ve İşleyişi


Modern Yapı’da yeni personel ihtiyacı olduğunda kariyer portallarında, şirketimizin internet sitesinde iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek Modern Yapı’daki iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular arasından firmamız kriterlerine ve açık pozisyonlarımıza uygun olan adaylar başvurdukları pozisyona göre önce İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar. Olumlu bulunan adaylara envanter uygulaması ve referans kontrolü sonrasında iş teklifi yapılır.

Tüm başvurular gizlilik esasına sadık kalınarak değerlendirilir.

Aşağıdaki İnsan Kaynakları mail adresine başvurularınızı yapabilirsiniz.
kariyer@modernyapi.net